mission

44

Yıllık Tecrübe

Aktif Kimya

Laboratuvarda Aktif Çözüm Ortağınız

  • Firmamız;

    Ülkemizin sürekli gelişen ekonomik yapısına paralel olarak birlikte güçlenen tüm sektörlerin AR-GE, kalite kontrol ve laboratuvar deneylerinde kullanılan Analitik Kimyevi Maddeler, Temel Lab. Cihazları ve Sarf Malzemelerinin ithalat, ihracat ve dâhili ticaretini yapmaktadır.

  • Müşteri Memnuniyeti

    1979 yılından beri kazanmış olduğu tecrübeyi AKTİF KİMYA’nın çatısı altında samimi, dürüst, değişime açık ve iş ahlakına bağlı kadrosu ile “müşteri memnuniyetine öncelik vererek” sürdürmektedir.

  • Misyon & Vizyon

    Müşteri talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasında; dürüstlük, güven, kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim kriterlerini kendisine prensip edinmiştir.

0
YILLIK TECRÜBE
% 0
KALİTELİ ÜRÜN
0 +
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
7/ 0
ZAMANINDA TESLİM

Ürünlerimiz

250+ Müşteri Memnuniyeti

Laboratuvar Kimyasalları (MERCK, RIEDEL, SIGMA, FLUKA, CARLO ERBA,BDH, v.b)

Kültür Besiyerleri ve Kullanıma Hazır Besiyerler (MERCK, BIORAD, BD DİFCO ve 3M)

Su Analiz Kitleri ve Özel Ph Kitleri, Çözelti ve İndikatörler, Tampon (PH:1-PH:13) Çözeltileri ve Toplam Sertlik Kiti için Reaktifler (MERCK, HACH LANGE, LOVIBOND, WTW, NORATEKS ve CHEMBİO)

Laboratuvar Hassas Terazileri ve Nem Tayin Cihazları (DIGITMEX, SARTORIUS, PRECISA, KERN, AND, DENVER, METTLER TOLEDO)

Laboratuvar Cihazları (NÜVE, FUNKE GERBER, SARTORIUS, RETSCH, IKA, WTW, GERHARDT, PROTHERM, BINDER, BRAND, TOPSCIEN, BANTE, EPPENDORF, INTERSCIENCE, HANNA)

Peroksit, Ph ve Filtre Kağıtları (MERCK, CHMLAB, SARTORIUS, MİLLİPORE, WHATMAN, MACHAREY-NAGEL, ACHEM)

Cam, Plastik ve Teflon Laboratuvar Sarf Malzemeleri (HBG, MARIENFELD, SCHOTT, HIRSCHMANN, ACHEM, FIRATMED, MENZEL, ARCO ve YERLİ)

Quartz, Silika ve Porselen Kroze-Kapsül Çeşitleri (INFUSIL, HALDENWANGER ve ACHEM)

ASTM Termometre, Dijital ve Normal Termometreler, Hidrometre, Sakkarozmetre, Alkolmetre, Refraktometre Bütirometre ve Üç yollu Puar Çeşitleri (LUDWIG SCHNEIDER, ACHEM, FUNKEGERBER, ALLA FRANCE, ATAGO)

Yukarıda sıralayabildiğimiz ürünlerin büyük bir kısmını, stoklarında devamlı hazır bulundurmaktadır.

NÜVE marka laboratuar cihazlarının İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne yetkili bayisidir. Ayrıca FUNKE GERBER (Santrafüj, koloni sayıcı, CryoStar, LactoStar) TOPSCIEN (Otomatik Hipet ve Accujet), BANTE (Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı, Ph Metre İletkenlik Ölçer, Multimetre, Polarimetre), INTERSCIENCE (Bagmixer, Gravimat, Ninimix, Jumbomix), CHMLAB (Kantitatif Filtre Kağıtları ve Şırınga Filtreleri) ve INFUSIL (Su Distile Cihazları ve Quartz/Slika Krozeler) marka ürünlerin Türkiye Distribütörüdür.

Yukarıda belirtilen alanlarda ihtiyaçlarınızın temini için satınalma yaptığınız veya fiyat teklifi aldığınız kuruluşların arasına firmamızı da dâhil etmenizi saygılarımızla rica eder, başarı ve mutluluklar dileriz.

Distribütör ve Bayiliklerimiz

Aktif Kimya Distribütör ve Bayilikleri